Dekoratif Taş Uygulama

Dekoratif taş uygulama işlemleri yer ve duvarlara, obje ve nesnelere uyguladığımız hizmetlerdir. Doğal taşlı uygulamalarımız tam manasıyla doğal taştan üretilir. Genel olarak iç mekân tasarımlarında tercih edilen bir uygulamadır. Dekoratif olarak tercih edilmesi son zamanlarda popüler bir hale gelmiştir.

İstanbul34 Yapı Dekorasyon ekibi, mekânlarınızı güzelleştirmek, dekoratif bir görünüm elde etmeniz için siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Dekoratif taş uygulama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken, farklı taşlardan ürettiğimiz ürünleri uygulama işlemlerinde kullanıyoruz. Dekoratif taş uygulama ürünleri hafif bir yapıya sahip olup, tam anlamıyla iç mekân tasarımına uygundur.

Dekoratif taş uygulama hizmetlerimiz, müşterilerimiz tarafından genel olarak iç mekânlarda tercih edilmektedir. Dekoratif amacıyla kullanılır. Fakat dış mekânlarda da tercih edilir. Dayanıklı taş kaplama ile kaplanabilmektedir. Son dönemlerde duvarlarda dekoratif taş kaplama uygulamaları oldukça Trend hale geldi. Farklı renklerle tasarlanan bu uygulamalar popülerliği bir hayli artırmıştır. Evleriniz ve ofislerinizde dekoratif taş kaplama çeşitlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dekoratif taş uygulama öncesinde yüzey hazırlığı yapılır.

Taş gruplarında bulunan ağırlık yüzlere dikkat edilmesi gerektiğini gösterir. Çentik ve astar uygulanır. En son süreçte çimento gibi yapıştırıcılar kullanılarak taş örüm işlemi gerçekleşir. İstanbul34 Yapı Dekorasyon ekibi dekoratif taş uygulama hizmetleriyle siz değerli müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor. Sizlerde firmamızın sunmuş olduğu taş örme, dekoratif, taş uygulama hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.