Asma Tavan

Asma tavan uygulamaları konusunda son yıllarda sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri olan İstanbul34 Dekorasyon, kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmaya devam ediyor. Asma tavan hizmetlerine ihtiyaç duyan siz değerli müşterilerimizin en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlayarak, profesyonel hizmetler sunuyor ve siz değerli müşterilerimizin estetik mekânlara sahip olmasını sağlıyoruz.

Elektrik imalatında, montaj çalışmaları için boşluk oluşturan, genelde estetik görünüm elde etmek adına kullanılan ürünlerdendir. Asma tava aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı sağlayan bir malzemedir. Yapılarınızda istenmeyen görüntülerin önlenebilmesi adına tercih edilen tavan modellerinden biridir. Tesisat borusu, duvar ve döşeme biçimindeki görünümleri kapatan bir uygulamadır. İstanbul34 Dekorasyon firması olarak sizlere asma tavan uygulamalarını profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Asma tavan uygulamalarının geniş bir kullanım alanı vardır. Büro, kamu binası, ofis, işyeri, otel, bina, hastane, gibi birçok yapıda asma tavana ihtiyaç duyulur. Estetik bir görünüm kazandırır. Bakımı oldukça kolaydır. Tercih olarak ışıklı ve renkli tavan veya buna benzer dekoratif süslerle yapınıza uygun bir tasarım olanağı sunar. Asma tavan uygulamaları kendi içerisinde farklı uygulama alanlarına sahiptir.

Asma tavan neden yapılır?

Asma tavan uygulamaları hastane, site, ofis, iş merkezi, kamu binaları, sanayi, inşaat ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Ses ve ısı yalıtım malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Bunun dışında dekoratif enstrümanlardan biridir. Sizlerde asma tavan uygulamaları için www.bogazicidekorasyon.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.