Tadilat Hizmeti

Tadilat hizmetlerimizle, tüm mekânlarınızın tadilat, bakım ve onarım işlemlerini İstanbul34 Dekorasyon ekibi olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tadilat işlemleri bireylerin evlerinde istedikleri değişim şartlarına göre belirlenir. Evdeki tesisat ve boya badana işleri tadilat olarak nitelendirilir. Diğer kırma dökme yeniden yapma işlemleri tamirat bünyesini kapsamaktadır. Tadilat hizmetleriyle İstanbul34 Yapı Dekorasyon ekibi siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Tadilat hizmetlerimiz, boya ve badana işlerinden tutunda ısı yalıtım işlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Evlerinizde yapmak istediğiniz tüm yeniliklerde sizlere profesyonel bir şekilde müşteri memnuniyeti ilkelerine uygun biçimde hizmet veriyoruz. Çeşitli alanlarda Yapı Dekorasyon Tadilat hizmetleri veriyor ve siz değerli müşterilerimizin mekânlarını güzelleştiriyoruz.

Tadilat ve tamirat süreçlerinde gerekli tüm malzeme ve Ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize profesyonel destek sözü veriyoruz. Uygun fiyat, yüksek kalite standardı ve garantili hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Sizlerde firmamızın sunmuş olduğu tadilat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.